Happy Clients

“Aitäh Sulle veelkord! See oli super pulmapidu, Su töö on väga professionaalne ja kõik meie erinevad külalised nautisid väga!!!
Tervitades. M ja L”

Suured tänud sulle, kõik oli väga super ja ma olen ise ülimalt rahul! Suutsid väga lühikese ajaga tõmmata peo hästi käima. Kõik laabus hästi ja oli tasakaalus (tants, mäng, vaba aeg).Sain sinu osas väga palju positiivset tagasisidet ja küsimusi, kus ma sellise ägeda õhtujuhi leidsin.  Sa ise ütlesid, et teed ise kõike südame, rõõmu ja vahetu olekuga ning ma arvan, et see ongi sinu suur trump, sest see, mis on tehtud südamest, jõuab ka südamesse. Põnevust lisab ka eestlaste jaoks sinu eksootiline päritolu, positiivne hoiak ja temperament.
Kaunist suve jätku, jõudu ja jaksu.” E.

————————————————————————————————————————–

Jorgeni jõudsin vist aastal 2009 või 2010. Olin enne seda aastaid aeroobikas või sarnases trennis käinud, aga eelmine trennikoht oli just kinni läinud, treener oli läinud, olin aktiivselt uute võimaluste otsingul. Olin sattunud hea tuttava soovitusel juba ka zumbat proovima, trenn kui selline oli tore, aga õiget tunnet ei tekkinud. Kuni sattusin Jorge trenni ja kõik läks hetkega paika. Ja nii ma olengi juba üle kümne aasta nautinud Jorge Salsarenguet ja Ladina-Ameerika rütme. Jorge trennid annavad mulle hea tuju ja hea enesetunde, mille osaliseks saab ka mu pere, ilmselt ka töökaaslased ja sõbrad. Ma rõõmustan nagu laps,  kui uued tantsusammud ja rütmid õnnestuvad, ma olen täis positiivseid emotsioone ja valmis mägesid liigutama, kui trennisaalist väljun. Ma kurvastan, kui mingil (mõjuval) põhjusel trenni ei jõua; kurvastan ka siis, kui Jorge asemel mingil (mõjuval) põhjusel asendustreener on. Olen enda jaoks õiges kohas, tunnen, et need trennid teevad head nii mu kehale kui mu vaimule. M.

————————————————————————————————————————–

Miks valisin selle trenni ja just selle juhendaja

Otsisin tantsulist latino trenni, sest olin  varem analoogses käinud. Kuulsin, et minu elukoha lähedal saab teha on uue nimega trenni – Salsarengue. Ma ei teadnud, mida see trenn endast kujutab, kuid guugeldades sain aru, et see võiks mulle sobida. Nii sattusin Jorge Salsarenguesse ja tõdesin juba peale esimest trenni, et olin leidnud enda jaoks ideaalse trenni – head laulud, mõnusad tantsud, energiline treener jne. Tantsusammud on Salsarengues lihtsad, kergesti järele tehtavad. Samas mulle meeldib ka, kui on mõni pikem või keerulisem sammukombinatsioon. Saab pea tööle panna, natuke pusimist ja siis on hea tunne, kui saad selle selgeks: ma sain hakkama, ma oskan!

Olen käinud Jorge trennis juba 11 aastat, aga ei ole tüdinud, vaid ootan igat trenni.

Meeldib, et Jorge on alati päikseline, heas tujus ja energiat täis ja nakatab oma energia ja positiivsusega ka kõige introvertsemad inimesed. Parim treener, kellega olen kokku puutunud.

Miks tegeled selle alaga ja mida see su tervisele annab

Salsarengue on parim trenn, kus käinud olen. Tegelen salsarengue seepärast, et see on lõbus, toob ellu rõõmu ja energiat. Salsarengue aitab unustada päevamured, kui reibaste latiinorütmide saatel tantsida latiinotantse. Salsarengue teeb tuju heaks: kindel on see, et peale trenni on suunurgad ülespoole.

Samuti aitab hoida füüsiliselt vormis, sest on tõhus trenn. Saab hea enesetunde.

Mina olen lisaks saanud trennist suurepärased sõbrad.” I.

————————————————————————————————————————

Olen pikka aega trenni otsinud, et see oleks alati lõbus, energiline, liikuv. Et saaksite tantsida ilma paarita, sest paarid Eestis on rasked. Ja muidugi selline trenn tuleb välja, sest treener on ka Salsarengue fänn. On tore, kui treener naudib oma tööd. See loob treeningutel uskumatut energiat ja on alati alla ühe tunni. Seetõttu lähen Salsarenguesse justkui puhkuseks, kus saan nautida tantsu ja sooja energiat. Tänu salsarenguele viskasin diskreetselt 5 kilo maha – lihtsalt ja mõnuga. Salsa tantsimine on suurepärane, et paljastada oma naiselikkust ja seksuaalsust. Positiivsed emotsioonid mõjutavad soodsalt ka minu immuunsust – ma ei mäleta, millal ma haige olin. Salsarengue on ka vastupidavus ja suurepärane seljatreener, mis on massaažiterapeudi jaoks hädavajalik. Mul on hea meel, et leidsin oma koolituse ja kindlasti ka juhendaja. Hurraa!”  J.


Aitäh toredate tantsutrennide eest! l.